RECENTLY SOLD
- 5 Acres1/30 30$130,000 $135,000 3.7%
- 2 Beds2 Baths1,248 SqFt1/81 81$175,000 $179,000 2.2%
- 2 Beds2 Baths1,440 SqFt1/58 58$247,000 $249,000 0.8%
- 0.52 Acres Lot1/50 50$400,000 $450,000 11.1%
- 4.15 Acres1/16 16$300,000 $399,000 24.8%
- 2 Beds2 Baths1,565 SqFt1/41 41$155,000 $169,000 8.3%